top of page

13 Oca Cum

|

Ka x Assembly

Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi | Aron Mörel

Aron Mörel British Council tarafından desteklenen Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi kapsamında, 15 yıllık yayıncılık kariyerinde Mörel Books altında yayımlanan kitaplardan yaptığı seçkiyle 13-14 Ocak’ta Ka’da!

Etkinlik Biletleri Tükenmiştir
Diğer etkinlikleri gör
Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi | Aron Mörel
Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi | Aron Mörel

Saat ve Yer

13 Oca 2023 19:30 – 21:30 GMT+3

Ka x Assembly, Oran, One Tower AVM, Kudüs Cd. 6/A D:Kat:1, 06450 Çankaya/Ankara

Etkinlik Hakkında

Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi  

Aron Mörel

13.01.2023, Cuma 19:30 

Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi , Ka x Assembly'de gerçekleşecektir.

Etkinlik ücretsiz ve herkese açık!

Katılım 100 kişi ile sınırlıdır. 

-----

Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi

Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi, Londra merkezli kar amacı gütmeyen bağımsız fotokitap yayımcısı Aron Mörel ile başlıyor! Sanatçı kitabını, üretimin son basamağı olarak gören Mörel, bir kitap tasarımının başından sonuna kadar sanatçılarla kurduğu sıkı yaratıcı birliktelik ile biliniyor. Thomas Ruff’tan Patti Smith’e, Stephen Shore’dan Boris Mikhailov’a pek çok farklı disiplinden fotoğrafçılar ve sanatçılarla çalışmış olan Mörel 15 yıllık yayıncılık hayatından derlediği seçkiyi kendi yorumuyla bizlerle paylaşırken, kitaplar da masada sizleri bekliyor olacak.

*

2013'te başlayan Bak Sana Ne Getirdim etkinliğiyle, bugüne dek Ka için çok farklı bakış açılarına sahip sanatçılar, editörler, yayıncılar kitaplar seçti, bu kitapları izleyicilere anlattı. Her bir kitap Ka kitaplığında sizleri bekliyor! 

Brett Loyd - Napoli Napoli Napoli

Thadde Comar - How Was Yor Dream?

Dry Hole - David Thomson

Boris Mikhailov - Second Edition 

*

‘Bak Sana Ne Getirdim: İngiltere Seçkisi’ etkinlikleri British Council tarafından desteklenmektedir.

#CreativeCollaborations #Yaratıcıİşbirlikleri

---

Aron Mörel

Aron Mörel sanat ve fotoğraf kitaplarında uzmanlaşan ve kâr amacı gütmeyen bağımsız yayınevi Mörel Books’un kurucusu ve editörü. Kurduğu sanatsal birlikteliklere her zaman saygılı yaklaşmasının yanında, ortaya koyduğu işlerde çoğunlukla oyuncu ve samimi bir ilişkinin izlerini de görmek mümkün. Mörel kitap yapımında sanatçının sürece mutlaka dahil edilmesi gerektiğini düşünerek; konsept, tasarım ve kitabın ruhuna katkı sağlaması konusunda birlikte çalıştığı sanatçıları her zaman cesaretlendirmesi ile biliniyor. Sıradışı metodlar, malzemeler ve projelerle çalışmak için can atan Mörel bugüne kadar Patti Smith, Boris Mikhailov ve Stephen Shore gibi isimlerle çalışmıştır

Biletler

  • Bak Sana Ne Getirdim

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page