top of page

13 Şub Pzt

|

Ka

Biçimsel Görme Pratikleri: Bilgilendirme Toplantısı

13 Şubat pazartesi günü başlayacak olan Biçimsel Görme Pratikleri atölyesi hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir.

Etkinlik Biletleri Tükenmiştir
Diğer etkinlikleri gör
Biçimsel Görme Pratikleri: Bilgilendirme Toplantısı
Biçimsel Görme Pratikleri: Bilgilendirme Toplantısı

Saat ve Yer

13 Şub 2023 19:00 – 21:00 GMT+3

Ka, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Biçimsel Görme Pratikleri Tanışma Toplantısı

06.02.2023, 19:00

Ka Cinnah

-

Herkese merhaba, 

Bu davet mailini uzun zaman önce ya da sadece bir kaç hafta önce  Ka’da Temel Fotoğraf Bilgisi ve Kültürü Atölyesi’ne katıldığınız için alıyorsunuz. Umarım fotoğrafla aranızda bağ güçlenerek gelişmeye devam ediyordur. Biz neredeyse en son “pandemi” öncesinde yaptığımız ve fotoğrafa yeni başlayanlar ya da uzun süre ara verenler için bir antreman, güçlenme  programı olarak da tarif ettiğim Biçimsel Görme Pratikleri Atölyesi’ne bu dönem yeniden başlıyoruz. Dışarıdan da çok fazla talep alan bu atölyede önceliğin fotoğrafa Ka’da başlayanlar olması gerektiğine inanıyoruz. 

Haftada bir gün ve sekiz hafta sürecek atölye ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı planlıyoruz. Hem bir şeyler içip bu zamana kadar fotoğrafla kurduğunuz ilişkiye dair sohbet edip hem de atölye programı hakkında bilgi vereceğimiz bu buluşma için 6 Şubat pazartesi akşamı 19’da aramızda olmak isterseniz formu doldurarak tanışma toplantısı için yerinizi ayırtabilirsiniz. 


Sevgiler,


Oğuz Karakütük

Biletler

  • Bilgilendirme Toplantısı

    Biçimsel Görme Pratikleri atölyesi bilgilendirme toplantısı.

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page