top of page

18 Şub Cum

|

Ka

Performans | Kendileme - Doğu Topaçlıoğlu

Sesi plastisitede farklı bir kavrayış olarak sunmayı amaç edinen ve sonik düzenlemelerden oluşan Kendileme sergisi kapsamında Doğu Topaçlıoğlu 18 Şubat Cuma akşamı 19:30-21:00 arasında bir performans gerçekleştirecek. Katılım için bilet ya da rezervasyon gerekmiyor.

Performans | Kendileme - Doğu Topaçlıoğlu
Performans | Kendileme - Doğu Topaçlıoğlu

Saat ve Yer

18 Şub 2022 19:30 – 21:00 GMT+3

Ka, Çankaya, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sesi plastisitede farklı bir kavrayış olarak sunmayı amaç edinen ve sonik düzenlemelerden oluşan Kendileme sergisi kapsamında Doğu Topaçlıoğlu 18 Şubat Cuma akşamı 19:30-21:00 arasında bir performans gerçekleştirecek. Katılım için bilet ya da rezervasyon gerekmemektedir. 

Kendileme_Appropriation Doğu Topaçlıoğlu @dogu.topaclioglu 15-27 Şubat_February 2022 * Doğu Topaçlıoğlu’nun Kendileme isimli sergisi 15-27 Şubat tarihleri arasında Ka'da gerçekleşiyor. Sesi plastisitede farklı bir kavrayış olarak sunmayı amaç edinen sergi, sonik düzenlemelerden oluşuyor. Sesin, nesnelerin ontolojik durumunda algısal ve nesnel değişiklikler yaratabilmesi üzerine çalışan sanatçı, psiko-akustik olanakları heykel ve desen diliyle de ilişkilendiriyor.

#ka #ankara #exhibiton #dogutopaclioglu #kendileme #appropriation #plasticity #sound #sculpture #drawing

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page