top of page

03 Mar Cum

|

Ka x Assembly

Urban Talks #04 | Birlikte Devam

Ka Atölye iş birliğiyle kent yürüyüşlerini sürdüren Urbanwalks.ankara’nın kurucuları Cem & Cemre sizleri büyük bir mutlulukla yeni bir etkinlik serisine davet ediyor. Serinin dördünce konuşmasına Onur Atay eşlik ediyor.

Etkinlik Biletleri Tükenmiştir
Diğer etkinlikleri gör
Urban Talks #04 | Birlikte Devam
Urban Talks #04 | Birlikte Devam

Saat ve Yer

03 Mar 2023 19:30 – 21:30 GMT+3

Ka x Assembly, Oran, One Tower AVM, Kudüs Cd. 6/A D:Kat:1, 06450 Çankaya/Ankara

Etkinlik Hakkında

Urban Talks

urbanwalks.ankara

Cem Dedekargınoğlu

Cemre Gökpınar

03.03.2023, Cuma 19:30

Urban Talks, Ka x Assembly'de gerçekleşecektir.

Katılım 60 kişi ile sınırlıdır. Ücretsiz kayıt için bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

-----

Ka Atölye iş birliğiyle kent yürüyüşlerini sürdüren Urbanwalks.ankara’nın kurucuları Cem & Cemre sizleri büyük bir mutlulukla yeni bir etkinlik serisine davet ediyor. 

“Bugüne kadar yürüyerek deneyimlediğimiz kent mekânını; kentin çeşitli tarihsel katmanları, önemli aktörleri ve kavramları üzerinden tartışacağız. Her etkinlikte aramıza katılacak konuklarımızla, kâh oturup kâh kalkarak, bir parçası olduğumuz yapılı çevreyi ve onun paydaşlarını birlikte keşfetmeye çalışacağız."

Dördüncü konuşmamızda konuğumuz Urban.koop’tan Onur Atay olacak. Bağımsız üretimleri dışında ülke içinde ve dışında birçok komünite çalışmasında edindiği deneyimler üzerinden, özgürleştirici, yatay ve yerele dayalı bir örgütlenme ihtimali üzerine kendisine sorular yönelteceğiz. Bunu yaparken son zamanlarda yapılı çevremizin ve hepimizin içinden geçtiği sarsıcı süreç üzerine enine boyuna konuşacağız.

---

Onur Atay

Kentsel inovasyon ve kültürel kalkınma üzerine çalışmaktadır. Mimarlık eğitimini 2010'da ODTÜ'de, kentsel tarih ve görsel kültür kapsamında çalıştığı yüksek lisans tezini ise 2018'de Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Yaratıcı disiplinlerin sosyal faydayla kesiştiği alanlara odaklanan Onur, on yılı aşkındır kamu, sivil ve özel sektörlerin farklı noktalarında, ulusal ve uluslararası projelerde yürütücü olarak yer almış; şu anda da kurucu üyesi olduğu Urban.koop bünyesinde kamusal ve katılımcı projeler geliştirmekte, kültürel kalkınma alanındaki sivil ve özel projelerde danışmanlık yapmaktadır.

Biletler

  • Ücretsiz Kayıt

    Etkinliğe katılım 40 kişi ile sınırlıdır.

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page