Etkinlikler >
Ben Tek Siz Hepiniz >

BEN TEK SİZ HEPİNİZ!

En yakın etkinlik:
>> 16 Kasım 2019,
Yalım Ardıç


İster tek bir fotoğrafınız olsun, isterseniz portfolyonuz; ister aklınızdaki projeler, isterseniz projelerinize ilham veren farklı görseller... Ka’da her ay gerçekleşecek bir günlük açık masada işlerini paylaşmak ve fikir almak isteyenlerle buluşuyoruz.

“Masanın başında sen anlat, etrafında kim varsa fikir versin!”

Bu bir portfolyo değerlendirme; ancak karşıda bir otorite yok; zamanını ayıran, dinlemeye hazır olanlarla açık bir karşılaşma. Değerlendiricilerin izleyicilerden oluştuğu, farklı fikirlere ve sürprizlere açık bir buluşma. Bir işin resmi olarak izleyiciyle buluşmadan önceki duraklarından birisi olarak kabul edebileceğimiz bu toplantılara işlerini, fikirlerini, üretimle ilgili problemlerini sunmak ve fikir almak isteyen herkes başvurabilir.

Bu, Ka’dan süresiz bir açık çağrıdır. Paylaşmak isteyenler Ka ile iletişime geçerek karşılıklı uygun bir tarihte “Ben tek siz hepiniz!” diyebilirler.


kasım ayında masanın konuğu yalım ardıç

Fotogramın hem üretme biçimi hem de dilinde kendimden bir şeyler buluyorum.

Üretiminde; nesne toplamak, onlara dokunmak, kapalı bir odada kendimle kalarak üretmek, tesadüflere alan açmak, forma ışığa doğrudan müdahele edebilmekken, dilinde söylemek istediğim cümlelerin kelimlerini okuyorum. Denemeye devam ediyorum, birlikteliklerini gözlemliyorum.

her ay

Cumartesi 
15.00-17.00
Ücretsiz
Herkese Açık