top of page

17 Eki Paz

|

Ka

Sanatçı Konuşması

Metehan Törer, Umut Kambak ve Funda Susamoğlu, Yer Parça sergisi kapsamındaki çalışmaları hakkında Esra Oskay moderatörlüğünde konuşmak için 17 Ekim Pazar günü Ka'da olacak! Sanatçılarla tanışmak, çalışmalarının arkasındaki hikayeleri dinlemek ve diğer işleri hakkında bilgi almak için bize katılın!

Etkinlik Kayıtlara Kapanmıştır
Diğer etkinlikleri gör
Sanatçı Konuşması
Sanatçı Konuşması

Saat ve Yer

17 Eki 2021 14:30 – 16:30 GMT+3

Ka, Çankaya, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Metehan Törer, Umut Kambak ve Funda Susamoğlu, devam eden Yer Parça sergisi kapsamındaki çalışmaları hakkında Esra Oskay moderatörlüğünde konuşmak için 17 Ekim 2021, 14:30'da Ka'da olacak! Sanatçılarla tanışmak, çalışmalarının arkasındaki hikayeleri dinlemek ve diğer işleri hakkında bilgi almak için bize katılın! Katılım, Covid-19 salgını nedeniyle 20 kişi ile sınırlıdır. Bu sayfadaki bağlantıdan ücretsiz kayıt yaptırarak dijital biletinizi alabilirsiniz.

"Demir örgülere tutunarak yükselen, çamura bulanarak topraklaşan zemin, bir anda içine düşüverdiğimiz, iki ayaklı dünyamızdan çıkıp çakılıverdiğimiz bir sınıra dönüşür. “Yer Parça" yersizliği, dünyasızlığı ve zeminsizliği yeniden hayal eden bir karşılaşmaya odaklanır. Ayaklarımızı bastığımız zemin şüphe çekmeden düşüncemizi yeryüzüne bağlar. Oysa demir ve beton insanı yerinden eder, toprak dilimizin dışına taşan bir dünyasızdır. (…) "Yer Parça" nesnesinden süzülerek bakan ve ondan taşan bir bakışta dikey bir medeniyetin tersten imgesini taşır." - Esra Oskay, sergi metninden

-------

Sanatçı konuşmasına katılım Covid-19 salgını nedeniyle 20 kişi ile sınırlıdır. Etkinliğe katılımda Ka'nın Patreon destekçileri öncelikli olacaktır. Tüm katılımcılar için HES kodu sorgulaması ve iki doz aşı koşulu bulunmaktadır. Etkinlik süresince maske kullanımı zorunludur. Ka'nın iç mekânı dışarıdan doğrudan temiz hava çeken yerleşik havalandırma sistemi ile sürekli olarak havalandırılmaktadır.

Sergi turu haricinde Yer Parça sergisi Ka'nın açık olduğu saatlerde 31 Ekim 2021 tarihine kadar görülebilir.

Biletler

 • Rezervasyon / Reservation

  Sergi turuna katılım Covid-19 salgını nedeniyle 20 kişi ile sınırlıdır. Etkinliğe katılımda Ka'nın Patreon destekçileri öncelikli olacaktır. Tüm katılımcılar için HES kodu sorgulaması ve iki doz aşı koşulu bulunmaktadır. / Participation in the exhibition tour is limited to 20 people due to the Covid-19 outbreak. Ka's Patreon supporters will be prioritized for participation in the event. HES code information and proof of complete vaccination are required for all participants.

  ₺0,00
  Satış bitti
 • Patreon Destekçisi / Supporter

  Ka'nın Patreon destekçisiyseniz, sizin için ayrılan kontenjan kapsamında biletinizi almak için bu seçeneği kullanın. Desteğiniz için teşekkürler.

  ₺0,00
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page