top of page

03 Ağu Per

|

Ka x Assembly

Finlandia, Film Gösterimi ve Konuşma

Sizleri yetenekli yönetmen Horacio Alcala'nın başyapıtı "Finlandia" gösterimine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Meksika Büyükelçiliği'nin desteğiyle, Ka x Assembly mekânındaki gösterimin ardından Buğra Kibaroğlu ile film hakkında özel bir konuşma gerçekleşecek. Biletler ücretsiz.

Etkinlik Biletleri Tükenmiştir
Diğer etkinlikleri gör
Finlandia, Film Gösterimi ve Konuşma
Finlandia, Film Gösterimi ve Konuşma

Saat ve Yer

03 Ağu 2023 18:00 GMT+3 – 04 Ağu 2023 20:30 GMT+3

Ka x Assembly, Oran, One Tower AVM, Kudüs Cd. 6/A D:Kat:1, 06450 Çankaya/Ankara

Etkinlik Hakkında

Film Gösterimi & Konuşma

Finlandia, 2021 (Yön. Horacio Alcala, süre 1 saat 37 dakika)

03.08.2023, Perşembe 18:00 Ka x Assembly

#Finlandia #HoracioAlcala

@embamexturquia @bugrakibaroglu

@assembly.buildings

Sizi yetenekli yönetmen Horacio Alcala'nın başyapıtı Finlandia gösterimine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Meksika Büyükelçiliği'nin desteğiyle, Ka x Assembly mekânındaki gösterimin ardından Buğra Kibaroğlu ile film hakkında özel bir konuşma gerçekleşecek.

Film İspanyolca dilinde, İngilizce altyazılı olarak izlenebilecek. Konuşma dili ise Türkçe olacak :)

Finlandia, izleyicilerini duygular ve düşünceler üzerine bir yolculuğa ve kültürel keşfe çıkaran etkileyici bir yapıt. Sürükleyici hikayesi ve sanatsal ihtişamıyla film, insan deneyimiyle derinden bağlantı kuran temalara odaklanıyor. Yönetmen Horacio Alcala'nın vizyoner yaklaşımı, Finlandia'yı sinematografik bir mücevher haline getirdi ve yaşamın benzersizliğini gösteren anlatım yeteneğiyle izleyicileri dünya çapında etkilemeyi başardı.

Gösterim sonrasında, Buğra Kibaroğlu'nun film hakkındaki özel bir söyleşisine tanıklık edeceğiz. Hacettepe Felsefe Bölümü'nde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra sinemaya yönelen Buğra Kibaroğlu, Ankara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nde doktora çalışmalarına devam ediyor.

Bir araya gelerek Finlandia'nın sinema dünyasına olan etkisi üzerine anlamlı bir sohbet gerçekleştireceğiz.  Görüşmek dileğiyle!

Biletler

  • Finlandia

    Finlandia film Gösterimi ve Konuşma için ücretsiz bilet alarak kayıt olabilirsiniz.

    ₺0,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page