top of page

17 Haz Cmt

|

Ka

Nonstage Music Sessions | Mert Pekduraner

Ka, "Nonstage Music Sessions” konser serisini iftiharla sunar. Nonstage’in Haziran ayındaki buluşmasında yetenekli müzisyen Mert Pekduraner sahne alacak. Mert Pekduraner'e davullarda Nihal Saruhanlı, yaylı tamburda Muaz Ceyhan, elektrik basta Eren Dilli eşlik edecek.

Nonstage Music Sessions | Mert Pekduraner
Nonstage Music Sessions | Mert Pekduraner

Saat ve Yer

17 Haz 2023 21:00 – 23:00 GMT+3

Ka, Çankaya, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

NONSTAGE MUSIC SESSIONS

Mert Pekduraner  17.06.2023, Cumartesi 21:00

Ka, "Nonstage Music Sessions” konser serisini iftiharla sunar. Nonstage’in Haziran ayındaki buluşmasında yetenekli müzisyen Mert Pekduraner sahne alacak. Gitar, perdesiz gitar ve e-bow gibi ana enstrümanlarıyla Pekduraner, Anadolu'nun seslerini bestelerine ve düzenlemelerine entegre ederek eşsiz bir müzik yaratıyor.

"Geriye Ne Kaldı?" ve "DIALOGUES IN THE DARK" albümlerinden parçalardan oluşacak performansında, Mert Pekduraner'e davullarda Nihal Saruhanlı, yaylı tanburda Muaz Ceyhan, elektrik basta Eren Dilli eşlik edecek.

Nonstage Music Sessions, sanatçı ve performansına odaklanacağımız ve izleyicilerin sessiz kalarak samimi bir deneyim yaşayabilecekleri bir ortamda gerçekleşecek.

Nonstage Music Sessions

Ka'nın "Nonstage Music Sessions” etkinlikleri yetenekli müzisyenleri ve bestecileri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sessiz konser serisi. Amacımız, sanatçının ve performansının tek odak noktası olduğu bir ortamda izleyicilerin müziğe herhangi bir dikkat dağıtıcı unsur olmaksızın tamamen kendilerini kaptırabilmelerini sağlamak.

Mert Pekduraner 

2020 yılında, Venedik Bienali’nde sergilenen mimari enstelasyon projesi için kaydettiği ‘Kıyı ( Venice Biennale Main Theme)’ parçası ile gelecek müziğinin ilk tınılarını duyuran besteci, 2021 yılında ‘’Geriye Ne Kaldı?’’ isimli ilk stüdyo albümünü, 2022 yılında ise ikinci stüdyo albümü ’’DIALOGUES IN THE DARK’’ı dinleyicisi ile paylaştı. Yaşamını sürdüğü Amsterdam ve İstanbul’da biriktirdiği hikâyelerini, dinleyicisine anlatmak için yeni çalışmalarına devam etmektedir.

Biletler

  • Standart Bilet

    ₺200,00
    Vergi: KDV dahil
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page