top of page

18 Ağu Cum

|

Ka

Nonstage Music Sessions | Burçe Karaca

Ka, "Nonstage Music Sessions” konser serisini iftiharla sunar. Nonstage’in Ağustos ayındaki buluşmasında piyanist ve besteci Burçe Karaca seçilmiş eserlerini, her bir notada gizlenen hikayeleriyle birlikte farklı bir deneyime dönüştürerek dinleyicilerle paylaşacak.

Nonstage Music Sessions | Burçe Karaca
Nonstage Music Sessions | Burçe Karaca

Saat ve Yer

18 Ağu 2023 20:30 – 22:30 GMT+3

Ka, Çankaya, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

NONSTAGE MUSIC SESSIONS

Burçe Karaca,  18.08.2023, Cuma 

Kapı açılış > 20:30

Konser başlangıç > 21:00

Ka, ‘Nonstage Music Sessions’ konser serisini iftiharla sunar.

Nonstage’in yeni konserinde piyanist ve besteci Burçe Karaca seçilmiş eserlerini, her bir notada gizlenen hikayeleriyle birlikte çok farklı bir deneyime dönüştürerek Nonstage sahnesinde dinleyicilerle paylaşacak. 

Tamamı kendi eserlerinden oluşan albümlerinden parçaları dinleyeceğimiz konserde; ‘Moving Along the Blanks’ albümünde yer alan parçalarla duygusal bir yolculuğa çıkacak, ‘Journey on Rails’ albümünden parçalarla solo piyanonun yanında yaylı enstrümanları da duyacak ve son olarak ‘Anadolu’dan Miras’ albümünde yer alan parçalarla moden klasik tarz ile Anadolu motiflerinin birlikteliğini dinleyeceğiz. 

Burçe'ye Nonstage performasında viyolensel sanatçısı Mehmet Gökhan Bağcı eşlik edecek. 

〰️⁠

Nonstage Music Sessions, sanatçı ve performansına odaklanacağımız ve izleyicilerin sessiz kalarak samimi bir deneyim yaşayabilecekleri bir ortamda gerçekleşiyor.⁠

Nonstage Music Sessions

Ka'nın "Nonstage Music Sessions” etkinlikleri yetenekli müzisyenleri ve bestecileri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sessiz konser serisi. Amacımız, sanatçının ve performansının tek odak noktası olduğu bir ortamda izleyicilerin müziğe herhangi bir dikkat dağıtıcı unsur olmaksızın tamamen kendilerini kaptırabilmelerini sağlamak.

Burçe Karaca 

Tamamı kendi eserlerinden oluşan parçaları seslendirecek olan Burçe Karaca, 2020 yılının Aralık ayında ilk albümü "Moving Along the Blanks" ile müzik yolculuğuna başladı. Bu albümün nota kitabı, Nota Cini yayınları işbirliği ile yayınlandı. Altı adet solo piyano parçadan oluşan bu albümden sonra, sanatçının  “Journey on Rails” - Raylarda Yolculuk" isimli albümü Ada Müzik etiketiyle yayınlandı. Bu albümle birlikte solo piyanodan sıyrılarak yaylı enstrümanlar için de eserler yazdı ve enstrüman ailesini genişletti. Her iki albümde de modern klasik tarz benimsemiş olan sanatçı, 

2023 yılının Nisan ayında, son albümü "Anadolu'dan Miras" ile birlikte kültürümüzde var olan Anadolu motiflerini işleyerek, köklerimize inmeyi gözden geçirdi. Dinleyicisine sekiz parçalık bir bir doğu batı sentezi sunarak akustik enstrümanları elektronik alt yapı ile birleştirdi. Burçe Karaca yeni eserler üretmeye, albümler yayınlamaya, yanı sıra konser turlarına ve sosyal sorumluluk olarak Türkiye'nin farklı illerinde güzel sanatlar liseleri ve üniversitelerinde öğrencilerle tanışmaya devam ediyor.

Biletler

  • Standart Bilet

    ₺250,00
    Vergi: KDV dahil+₺6,25 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page