top of page

15 Nis Cum

|

Ka

NONSTAGE Music Sessions - TERRA

Ka mekânında Nisan ayından itibaren Ka x Davul Odası işbirliğiyle ve Terra’nın müzik direktörlüğünde NONSTAGE Music Sessions başlıyor! NONSTAGE'in ilk konuğu TERRA!

Etkinlik Biletleri Tükenmiştir
Diğer etkinlikleri gör
NONSTAGE Music Sessions - TERRA
NONSTAGE Music Sessions - TERRA

Saat ve Yer

15 Nis 2022 21:00 – 22:30

Ka, Çankaya, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

NONSTAGE MUSIC SESSIONS 

TERRA 

15.04.2022, Cuma-Friday 21:00

*

Ka, Davul Odası ve Terra ile işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyar! 

Ka mekânında Nisan ayından itibaren Ka x Davul Odası işbirliğiyle ve Terra’nın müzik direktörlüğünde NONSTAGE Music Sessions başlıyor! 

*

 NONSTAGE 15 Nisan Cuma akşamı 21:00’de progresif/psikedelik rock deyince Ankara'da akla ilk gelen gruplardan Terra ile açılışını yapacak. Yalnızca müziğiyle sınırlı kalmadan, Terra’nın hikayesini, müzikle kurduğu ilişkiyi, müziklerini yaparken beslendikleri ilham kaynaklarını da dinleme şansını yakalayacağımız bu akşam için biletlere bu sayfadaki satın alma bağlantısından ulaşabilirsiniz. Biletler 100₺ ve 50 adetle sınırlı. 

“2018 yılında harekete geçen Terra tekrar eden temalarla yeni ritüeller düşlüyor ve düşleriyle çatışıyor. Bu döngü, unison fikir birlikleri, içe içe geçen formlar ve beklenmedik karşılaşmalar içeren bir ses ortamı üretiyor. Namlusu ‘standart’lara çevrili olan ekip keyflerinin kahyasıdır.” 

Gelirken içeceklerinizi ve oturmak için matınızı getirmenizi tavsiye ederiz. Ka’da belli sayıda yer minderi ve sandalye de bulunuyor. Cuma akşamı görüşmek üzere!

Biletler

  • Bilet Satın Al

    ₺100,00
    Vergi: KDV dahil
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page