top of page

10 Haz Cum

|

Ka

Sanatçı Konuşması | Gözde Mulla & Onur Eylül Kara - Kağıdı Yemek

C6H10O5 sergisi sanatçılarıyla gerçekleşecek Sanatçı Konuşmalarının ikincisi, Onur Eylül Kara ve Gözde Mulla’nın “ Kağıdı Yemek” adlı konuşması ile 10 Haziran 19:30'da Ka'da!!

Biletler Tükendi
Diğer etkinlikleri gör
Sanatçı Konuşması | Gözde Mulla & Onur Eylül Kara - Kağıdı Yemek
Sanatçı Konuşması | Gözde Mulla & Onur Eylül Kara - Kağıdı Yemek

Saat ve Yer

10 Haz 2022 19:30 GMT+3 – 11 Haz 2022 19:30 GMT+3

Ka, Cinnah Cd. No:1 D:B, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sanatçı Konuşması / Artist Talk

"Kağıdı Yemek"

Onur Eylül Kara & Gözde Mulla

10.06.2022, Cuma-Friday 19:30

C6H10O5 sergisi sanatçılarıyla gerçekleşecek Sanatçı Konuşmalarının ikincisi, Onur Eylül Kara ve Gözde Mulla’nın “ Kağıdı Yemek”  adlı konuşması ile 10 Haziran 19:30'da Ka'da!!

*

Etkinlik ücretsiz, herkese açık, kayıt yaptırmak gerekmiyor.

*

Gözde Mulla

Sanat alanında araştırıyor, yazıyor ve üretiyor. Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini aynı bölümde devam ettiği Yüksek Lisans ve Sanatta Yeterlik programları ile tamamladı. Yaşamındaki yer değişikliklerinin etkisiyle birlikte “ev” kavramı etrafında dolaştığı tezini 2019 yılının sıcak bir Haziran gününde Ankara’daki evinde düzenlediği Bir Tanık Olarak Mekan sergisi ile noktaladı. Kültür-sanat alanı ile ilgili yazdığı değerlendirme, eleştiri, inceleme yazıları ve akademik makaleleri çeşitli basılı ve dijital dergilerde yer aldı. Mekan, boşluk, eşik kavramları çerçevesinde ele aldığı çalışmalarına ve güncel sanat etrafında gezindiği yazılarına herhangi bir değişikliğe kadar Ankara’da devam ediyor.

*

Onur Eylül Kara

1985’te Zonguldak’ta doğdu. 2003’te ODTÜ "Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde başladığı yüksek öğrenimini yüksek lisans ve doktora yaparak tamamladı. Doktora tezini “Yapabileceğimizi Yapmak: Minör Siyaset” başlığıyla kitap olarak da yayınladı. Siyaset bilimi, sosyoloji, felsefe ve edebiyat alanında makaleler yazdı, çeviriler yaptı. Şimdilerde çevrimiçi yaptığı dersler ve atölyelerle mesleğini bağımsız olarak sürdürüyor.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page